Cestovní horečka

15. července 2014 v 11:01 | Lajheril |  Oznámení
Vždycky jsem byla plašoň, co si nic neumí zařídit sám a raději tam někoho pošle za sebe. Umíte si představit, jak musím být vystresovaná teď, když zítra odlítám s devítiletou ségrou mojí nejlepší kámošky za ní do New Yorku? Jsem strachy bez sebe.

Ale musím to zvládnout. Tak MOC jsem chtěla jet, že jsem na žádné okolnosti nebrala ohledy. Bude to dobré, říkám si. Musí.

Měla jsem v plánu npsat nějaký rozsáhlejší článek o mých pocitech a přípravách, ale čas nějak kvapí a já už to nestihnu :D. Klasika...

Všichni mi držte pěsti (kolik pěstí tolik štěstí) ať to všechno klapne v klidu a já se někde psychicky nezhroutím. Už teď při té představě přesedání ve Frankfurtu se mi dělá mdlo. Doufám, že z toho dělám jen zbytečně velkou kovbojku a je to snadné jako facka.

Budu se řídit pravidlem "jdu s davem", takže pak vám dám zpětnou vazbu, jak to fungovalo. Samozřejmě napíšu o VŠEM, co jsem tam zažila. Už jen proto, abych si to sama uchovala navždy, protože každé vzpomínky časem maličko vyblednou. Ale tahle nesmí!

Budu fotit jako utržená ze řetězu, takže příští článek o USA bude můj osobní fotodeníček! :)

Co se týče kapitol - jo, chtěla jsem se snažit, aby byly přednastavené. A ne, nepovedlo se :D Aspoň ne v té míře, v jakou jsem doufala. Takže během doby, kdy tu nebudu, což je do 8. srpna, nečekejte víc než jednu kapitolu.

Doufám, že se tu ve zdraví zase v srpnu potkáme, protože mě čekají překvapivě dobré věci, takže se prostě MUSÍM vrátit v pořádku.

Lajheril
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maybelline | 17. července 2014 v 14:53 | Reagovat

Tak to ti přeji hodně štěstí! :) Já osobně jsem na tyhle věci taky podobně "levá", ale díkybohu mám šikovnější kamarádky, které to vždycky rády zařídí za mě, takže je to poměrně stejné, jako kdybych jela s průvodcem. :D New York je nádherný - určitě se ti bude líbit. :) Užij si dovču! M.

2 Kristen | Web | 20. července 2014 v 16:05 | Reagovat

Tak dúfam že si docestovala v poriadku a uži si to tam!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.