Leden 2010

Origoš Twilight

25. ledna 2010 v 16:38 | Lajheril |  Aktuality a jiné kravinky
Věřili byste, že jsem obešla všechny knihkupectví ve Zlíně a ani v jediném neměli Twilight v originální (tedy nepřeložené) verzi? Pro mě to bylo šokující a nezbylo mi nic jiného, než si poprvé v životě obědnat něco přes net.

Své trapné vystoupení na poště komentovat nebudu, i když je pravda, že prvně to bylo mnohem horší (dnes jsem alespoň nezdrhla s lístečkem).

Ale vyplatilo se a vualá- KONEČNĚ JSEM SE DOČKALA. A i když vím, že to pravděpodobně u druhé stránky odložím, protože moje angličtina je na dost mizivé úrovni, nemohla jsem odolat a nemít tu nádheru v knihovničce.

Alespoň budu vypadat inteligentněji, když mě někdo přijde navštívit (fakt, že si to okamžitě pokazím první větou, kterou vypustím, ignorujme =D).

Když už jsem byla v tom, koupila jsem si i novou upírskou knihu ŠKOLA NOCI- OZNAČENÁ. Nevím, co od toho očekávat (i když tuším, že na 100% mě to neosloví), ale i přesto se na to těším =).

Až to přelousknu, zjevně vám sem hodím nějakou pseudo-recenzi jako u Ztraceného světa v PODZEMÍ.

I když bych teď měla zuřivě dopisovat sešity, stahuju si New Moon, jím a čtu a čtu a čtu. Pravděpodobně se dostanu tak max k tomu, že si je okopčím. Co se týče písemky z špániny... řekněme, že jsem už kapitulovala =D.

Díky, že jsem se mohla vypsat a zdělit vám nedůležitou podrobnost z mého nudného života.
Lajheril

K narozeninám

25. ledna 2010 v 0:01 | Lajheril |  Avatary
Dárek pro Tajnostku. Doufám, že se ti budou líbit, i když po grafické stránce zrovna dvakrát dobré nejsou. Článek jsem nastavila přesně na 00:01, takže bych měla být první, kdo ti popřeje =D.

Takže, má milá, věrná, oddaná čtenářko, děkuji ti za tvou neustálou přízeň a oporu při psaní. Taky ti přeji, aby sis našla tisíce takových úžasných fanoušků, jako jsi ty pro mě. Samozřejmě nemohu vynechat klišoidní, ale to nejdůležitější přání- Hodně štěstí, zdraví, lásky, přízně kamarádů a všech věcí, po kterých Tvé srdce touží =)

Tvá Lajheril

Vampire Knight č. 4

23. ledna 2010 v 18:42 | Lajheril |  Avatary
Popravdě... už se o sebe začínám bát.
Šestý s Kanamem a dva poslední se Zerem (Level E... ááách) jsou nejlepší ;)
Neberte, že zanedbávám povídky. I kdybych nedělala tohle, stejně nepíšu ;)

Vampire Knight č. 3

23. ledna 2010 v 16:43 | Lajheril |  Avatary
Závislost pokračuje... osobní značka heroinu... upíři... krev... Zero... Kaname... Yuuki.
9. díl 2. série... nezastavitelně dokonalé... dokonale nezastavitelné.

Doufám, že fanoušky potěším. Je jich tu dalších 10 a musím říct, že podle mě jsou to bezkonkurenčně nejlepší avatary, které jsem stvořila. Možná je to i laděním do fialova, což je má nejoblíbenější barva.

Vaše Lajheril

Vampire Knight č. 2

23. ledna 2010 v 14:07 | Lajheril |  Avatary
Dalších 10 avatárků, i když myslím, že nejsou tak povedené, jako ty minulé. Jsou moc oči tahající a křiklavé, i když pokud budete mít u článku jenom jeden, je to v pořádku. Jediný, na který jsem opravdu pyšná je ten první. Možná za to ale nemůže ani tak moje úprava, ale okouzlující Kaname na okouzlujícím obrázku. No, uvažte sami =).
Jsou volně ke stažení, ale odkázkem bych samozřejmě nepohrdla =).

Vaše Lajheril

4. kapitola- Pro blaho dcery

22. ledna 2010 v 23:57 | Lajheril |  Znovu rozkvést
Momentálně prožívám příšerný spisovatelský blok, kdy neumím slovy vyjádřit to, co se mi rodí v mysli. Abych řekla pravdu, je to příšerné, ale lepší, než chuť psát a nemít nápady. To by mě asi zabilo. Přidávám tedy dávno napsanou kapitolu a doufám, že se to zase zlepší.

Váš Lajík

P.S.: Spoléhám na to, že nikdo z vás neumí francozsky, jelikož je tam pár vět touto nádhernou řečí napsáno. Jsou přeloženy z googlu, takže to nebude žádná kvalita, ale pokud chcete zjistit, co se tam píše, hoďte si to z francouštiny do češtiny sami! =P =D

Vampire Knight

22. ledna 2010 v 23:47 | Lajheril |  Avatary
První várka avatárků, které vznikaly s láskou a něžným potěšením, když jsem čekala až mi dojede limit na další díl nejoblíbenějšího anime na celém celičkém kulatém světě, na který čučím už po třetí =D. Mám jich udělaných zatím 10, ale plánuju jich tak 55 (vážně) =D. Budu je dělat v limitech ;)
Tyhle jsou ty slabší, budou ještě mnohem lepčí ;). Z těchto se mi nejvíc líbí 3.,4.,6.,9.
Jsou volně ke stažení, ale malí odkázek na autora pod ním by neuškodil (naopak potěšil).

Miluji Kanameho, Zera a nesnáším Yuuki, že je oba může mít. Proč ve mě každý upír vyvolá totální šílenství?

Vaše Lajheril

P.S.: Díky za komentáře k BP ♥

16. kapitola- Konec lží... a zazvonil zvonec, povídky byl konec

21. ledna 2010 v 20:55 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Poslední kapitola. Nebudu se rozkecávat, protože na konci jsem si stejně neodpustila takové to rozloučení (jakoby snad někdo umíral? =D). Doufám, že ho NEPŘESKOČÍTE, je pro mě snad stejně nebo ještě důležitější, než samotná kapitola =).

Vaše Laj

Nic vás nerozhodí více, než pan bez oušek

21. ledna 2010 v 11:47 | Lajheril |  Moje zážitky
Bezcenný odpad, jehož námětem není žádné aktuální politické téma či problematika otázky testování dermatologických přípravků na zvířatech, ale pouze nesmyslné žvatlání jedné puberťačky. Jak smutné.

Recenze: Ztracený svět v PODZEMÍ

19. ledna 2010 v 14:29 | Lajheril |  Aktuality a jiné kravinky
Jelikož jsem nemocná, tak čtu- proto jsem vám rychle sepsala nějaký pokus o recenzi, aby tu nebylo tak mrtvo. Stejně ale pochybuju, že to někdo přečte.

15. kapitola- Dvě zprávy: dobrá a špatná

14. ledna 2010 v 20:56 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Po dvou delších se nezlobte, ale přichází na mé poměry krátká. Ale to snad vadit nebude.

Věnována všem, kteří se teď aktivně (i pasivně) věnují učení a opravování známek.

Vaše pasivně opravující Lajheril

14. kapitola- Dík Heleně

10. ledna 2010 v 21:29 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Už mám notebook, takže můžu přidat těch pár kapitol, které mi u téhle povídky zůstaly!

Užijte si ji a nepočítejte s velkou aktivitou z mé strany, jelikož násilně potlačuji svou múzu kvůli učení. I tak se ale budu snažit sem něco o volných chvílích přihodit.

Vaše Lajheril

3. kapitola- Odjezd bez nejdůležitějšího rozloučení

7. ledna 2010 v 21:02 | Lajheril |  Znovu rozkvést
Mám se učit, zítra jsem zkoušená a rozhoduje se mi o známce. A co já? Já píšu kapitoly, dívám se na Invazi žraloků, pak budou Zoufalky a Třináctka. Spát půjdu tak o půl druhé, stím, že zítra mám školu na sedm. Pefrektní, že ano? =D

No nic, alespoň mi to okomentujte.

Drbna pozdrav-
Víte, že mě milujete
Lajheril

2. kapitola- Nadšení

4. ledna 2010 v 18:16 | Lajheril |  Znovu rozkvést
Kapitola, kterou věnuji Nel-ly, protože říkala, že ji to zaujalo. Tímto bych ji také chtěla požádat o spřátelení blogů (už jsme o tom jednaly, ale nějak nedojednaly =D).

Budete se divit, ale mně se tahle povídka prostě líbí. Píše se mi dobře, mám nápady a nevím čím to je. Že by mě přijela navštívit múza? Doufejte. Já doufám, že ne, poněvadž mám co dělat, abych si zlepšila dost hrozné známky. Takhle se neučím už vůbec.

Lajheril

Protože to jsem vždycky chtěla

3. ledna 2010 v 18:11 | Lajheril |  Něco málo k zamyšlení
Asi před týdnem, když jsem se sprchovala a na tělo mi bubnovaly kapky horké vody, mě obstoupil dobře známí pocit prozřetelnosti. Tyto stavy se mi v poměrně nedlouhých intervalech opakují a pravidlem je, že jsou doprovázeny duchaplným uvažováním a také chutí psát do sešitu (opravdu žádný PC!) nesmyslně smyslné články. Až teď, na počest založení nové rubriky, to přepisuju.


Povídkáři všech druhů

3. ledna 2010 v 16:14 | Lajheril |  Něco málo k zamyšlení
Jelikož mě opět chytla psací, rozhodla jsem se, že vám zpracuji do čitelné podoby moje nynější mozkové pochody ohledně společnosti HPff autorů. A nebojte, budu velmi stručná, protože na podrobný rozbor nemám sílu ani náladu.

Doufám, že nikoho neurazím a zmíněním nebude vadit, že jsou jmenováni =).


Nový kabátek, rozcestníky a rubrika.

2. ledna 2010 v 23:30 | Lajheril |  Oznámení
Jak jste si asi mohli povšimnout, právě tu probýhají aktualizace. Nejedná se o nic převratného, ale jako vždycky, s nouvou povídkou přichází i nový lay (i když teď koketuju s nápadem napsat ještě něco nového, ale to už bych nic neměnila).

Pokud by se někomu stýskalo po tom starém, naleznete ho na adrese: www.paradise-music.blog.cz. Už jsem na něj byla moc zvyklá, ale pořád se mi líbí. Kdyby ho někdo chtěl, pravděpodobně mu ho dám ;). Možná ho i někdy zařadím do volných layů.

Tohle co tu děsí váš zrak nyní není přesně podle mých přestav, i když barvy odpovídají. Chtěla jsem něco webovějšího, třeba s menu v horním boxu (nepovedlo se) a uvítáním v záhlaví, které nemělo být tak obrovitánské (zdařilo se). Mělo to být neurčitého rázu- žádné fantasy ani anime, dokonce ani HP.

Pořád se mi to 100% nelíbí, ale než něco nového vytvořím (a pak se odhodlám zase 100 milionů let přenastavovat rozcestníky a nastavení) bude tu tohle. Ale popravdě... nevidím to na konečnou stanici. Chvilku jsem dokonce přemýšlela i o cizím layi (odolala! YES!).

S tímto vás ale prosím, že kdybyste v článcích (i klidně starých) narazili na jinou barva písma nebo původní oddělovač, nahlaste mi to buď do posledního přidaného článku nebo na mail. Ráda bych to všechno odstranila, ale jsem moc znavena, než abych to hledala sama =D.

Taky, jak už napovídá titulek, přibude nová podrubrika. Chtěla jsem ji založit už dávno a myslela jsem, že ji mám. Bude se jmenovat "Něco málo k zamyšlení" a hodím ji do "Moje maličkost". Prostě a jednoduše řečeno, chci to tu trochu víc zdeníčkovat- aby tady bylo více informací o mě, mých názorech a myšlenkách. První článek uvidíte co nevidět.

Doufám, že aktualizase přivítáte s otevřenou náručí.

1. kapitola- Návrh a jeho schválení

2. ledna 2010 v 1:04 | Lajheril |  Znovu rozkvést
Podle mě dost povedená první kapitola, i když je to takový ten klasický úvod. Přestože stejně jako většina z vás, ani já nemám Ginny moc v lásce, tahle povídka mě prostě baví (skromnost jsem nechala na záchodě). Už jsem u 10. kapitoly a budu přidávat podle toho, kolik bude komentářů (nebojte, nečekám žádné zázraky, je mi jasné, že to tu dost upadá). Nebudu zdržovat.

Ať se vám líbí,
s láskou Lajheril