Listopad 2009

13. kapitola- Dokonalý pár se rozchází

30. listopadu 2009 v 16:11 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Ani byste nevěřili, co všechno jsem podstoupila kvůli této kapitole! Jak možná někteří z vás ví, tato povídka je dávno dokončená. Z rozepsaných mi ale nějak ZMIZELY poslední 4 kapitoly. Vědoma si toho, že je asi nedokážu napsat tak tak jak předtím, začala jsem pátrat. Normálně bych je měla samozřejmě v PC, ale já je psala u babičky nebo na taťkovém notebooku. Naštěstí byly objeveny u táty. Už jsem se fakt bála!

Vaše Lajheril

P.S.: Ta kapitola je děěěěsně dlouhá a je pro MONČU!

12. kapitola- Začátek konce

27. listopadu 2009 v 8:01 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Po minulé neobyčejně dlouhé kapitole mám právo si trošku oddechnout a vložit sem zase o něco kratší přírustek. 12. kapitola je zásadní jedině v tom, že právě teď mě napadlo, že Popelku prodloužím. Původně jsem měla vymyšlené, že tu bude tak maximálně 14 kapitol, ale nějak mě to chytlo a vás zřejmě taky, takže by byla škoda to tak brzo seknout a vymyslela jsem docela slušný "dodatek", co děj prodlouží o 2-3 kapitoly, když budu mít štěstí. Jinak název kapitoly zatím asi nepochopíte, ale později vám to možná dojde. Zkuste v komentářích tipovat, proč se jmenuje zrovna takto, ano?
Omlouvám se, že jsem včera nepřidala slíbenou kapitolu k Reb, ale byla jsem na vyšetření CT (pak ne ve škole- ou jé) a s babičkou a mamčou nakupovat nějaké vánoční dárky. Vrátila jsem se pozdě a neměla chuť už psát (Byl večer, já se chystala do školy a pak byly MANŽELKY =P). Dnes asi taky nepřidám, protože jdu na New Moon (jáááách!!!! pak napíšu takovou tu pseudo recenzi možná =D) a určitě pak nebudu mít chuť psát HP. Možná se zase seknu, jak už to u mě bejvá (třeba na měsíc, dva, tři...), takže od vás budu nutně potřebovat veeeelikajznou podporu =)

Vážně sorry všem, hlavně tobě Scissors, kteří na P(N)GD čekali. Doufám, že to dodám co nejdřív. I tak ale myslím, že právo 1. komentáře dát můžu ;-). Napíšu je obě a dokonce doufám, že v rozumném interalu.
Vaše rozepisující se Lajheril

16. kapitola- Vedlejší účinky vedlejších účinků

25. listopadu 2009 v 17:14 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Tak, slibovaná kapitola.

UPOZORNĚNÍ: JEDINCI SE SLABŠÍM ŽALUDKEM BY OPRAVDU NEMĚLI TENTO ČLÁNEK ČÍST, JE VELMI PRAVDĚPODOBNÉ, ŽE V PRŮBĚHU BY SI MUSELI JÍT ODSKOČIT NA TOALETU!

Opět platí právo prvního komentáře, které ode mě určitě znáte ;).

Mimochodem, víte, že k této povídce nemám předem vymyšlený děj (a to ani na jednu jedinou kapitolu dopředu)? Otevřu word a píšu prostě z fleku. Jaká kravina mě v tu chvíli napadne, ta tam je. Divný, co? =D

Lajheril

Halloween

24. listopadu 2009 v 20:27 | Lajheril |  Layouts
Starý známý layout, který byl ale nenakódovaný. Už dávno jsem se ho rozhodla hodit na blog, ale odkaz sem jsem nedala. Ccc!

Tak tady ho máte- říkám, není to sice nic moc, ale i teď po tak dlouhé době se mi docela líbí. Je takový jednoduchý a brán s nadhledem =)


Vaše Laj =*

15. kapitola- Když vás chce ex vytlačit okýnkem

24. listopadu 2009 v 18:17 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Omlouvám se, že jsem tu dnes tak pozdě. Je to proto, že jsem se učila biolu (fůj). A taky dělala palačinky (mňám- a ano Moni, povedly se mi!) a spala (chrrr pšššt).
Doufám, že se kapitola bude líbit.

Právo prvního komentáře- 1. komentář u článku si může vybrat k jaké povídce (Popelka/tohle) bude zítra kapitola.

Vaše Lajheril

Reese Witherspoon

23. listopadu 2009 v 18:44 | Lajheril |  Avatary
Já nevím, ale jakobych si snad svou nečinnost z posledních týdnů chtěla nějak vynahradit. Přidávám články jako divá. Tentokrát jsem tu s avatárky jisté herečky Reese Witherspoon (znáte z filmůPrává blondýnka- jako Elle Woods). Je jich jen osm a já doufám, že jsem to její šílené přijímení napsala všude správně. Jsou už z dávna, ale nechtělo se mi je přidávat. Ale lepší později než-li nikdy.
Klidně si je stáhněte a prezentujte na svých blozím, ale jen se zdrojem a když je budete stahovat, prosím napište mi na e-mail (do zprávy autorovi), jen abych věděla. Nezapomeňte uvést stránku =)! Jako zdroj obrázků je server osobnosti.cz! =)

Lajheril


14. kapitola- Králíčci

23. listopadu 2009 v 18:21 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Další kapitola. To jsem ale šikula, co?
Všem moc děkuju za komentáře k minulé, jste všichni moc hodní, že sem ještě chodíte a ták.
No, tentokrát nemám chuť se zbytečně rozkecávat.

Uřijte si to,
Lajheril

P.S.: První komentář má možnost rozhodnout, ke které povídce (jestli k téhle nebo Popelce) přidám kapitolu jako první (což bude zítra).

Zase jednou změna blogu

23. listopadu 2009 v 16:31 | Lajheril |  Aktuality a jiné kravinky
Jak už možná někteří z vás zaznamenaly a Monča výstižně vyjádřila v komentářích "Blog zase dělal nějaké čachry."

Ale tentokrát i já, jako neobyčejně konzervativní člověk, musím říct, že nebyly tak úplně příšerné. Vlastně jsou docela v pohodě =).

S tím jménem v komentářích jsem to sice moc nepochopila (eheh...), ale to je jedno. Zatím nevidím v tomhle a tom minulém psaní komentářů nějaký větší rozdíl.

A co se týče těch avatárků, ty jsem si SAMOZŘEJMĚ hned vymazala. Ještěže to blog dal volitelně, nebo jinak by tahle změna neprošla mým zrakem jen tak lehce. Asi bych neztrpěla mít ty příšerné výchozí avatary (s volitelnými, které tam jdou nastavit a možná je jednou nastavím, to je něco úplně jiného!).

Takže sečteno a podtrženo: změna se mě ani moc nedotkla, ale proti některým minulým (na které když si člověk pak zvykl, nezdály se mu ani tak příšerné- ba naopak) je to docela pozitivní.

Samotnou mě docela překvapuje, že to beru tak v pohodě. Minulé změny mě opravdu vždycky jen vytočily...

Lajheril

P.S.: Všimli jste si, co se stalo se Srdcem blogu? Od kdy má ten nový dess? Hm... asi jsem tam jen dlouho nebyla, ale je to docela oukej, když si tomu mé oči navyknou. Každopádně je to ale méně přehlednější a méně srozumitelnější. Doufejme, že blog nechají tak jak je (i když se to k Srdci moc nehodí).

13. kapitola- Chabé loučení

22. listopadu 2009 v 15:11 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Musíte mě bezvýhradně milovat. JÁ NAPSALA DALŠÍ KAPITOLU K POSTRACHU! Ale musím se přiznat- ne pro vás, ale pro sebe. Protože mě to bavilo, já sama jsem se u toho nejednou pousmála (tím nechci říct, že je to nějak vtipné nebo tak, ale spíš jsem byla šťastná z toho, že mám chuť zase psát). Upozorňuju vás předem, že je to psáno u babičky na počítači, kde je Word asi z roku raz dva tři (ani to nepodtrhávalo chyby a překlepy, takže o nějakých čárkách jsem si mohla nechat leda tak zdát) a kontrolovat to sama po sobě se mi nechce. Ne ne, to já bych se když už raději pustila do další.

Enjoy it, Lajheril

12. kapitola- Tibetská kvaka

19. listopadu 2009 v 18:57 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Samozřejmě vám nebudu tvrdit, že jsem ztratila nit ve svém povídání, či jsem zapomněla, kde jsem skončila, protože tomu byste v mém případě určitě nevěřili…
No fajn, nevím, kde jsem v Reb skončila a nechce se mi to číst celé znova. To se ale přece stává i v těch lepších rodinách, ne?

Takže kdybyste našli "pár" nedostatků v časové posloupnosti příběhu, nedělejte z toho vědu, to Lajheril jen zapomněla, kde vlastně je. Jako by to změnilo něco na tom, že se máte radovat a jásat, že Lajouš opět píše. Protože já už jsem přidávala jenom dávno napsané věci a tohle je psáno TEĎ!

Nevím ani, jestli to ještě čtete, každopádně doufám, že ano a že se i pokusíte o komentář. Neříkám, že si to povídka zaslouží, protože nezaslouží. Je příšerná, ale to se mi zdá všechno, co jsem kdy napsala, takže je to jedno. Nechce se mi ji nechávat nedokončenou, když mě zezačátku tak bavila, takže se přemáhám. Navíc nechci rozepisovat nic nového (to bych už na sto péro nedopsala, kdyby to byl HP).

No nic, už se moc rozepisuju. Ale to víte, dlouho jsem tu nebyla. Musím si to vynahradit. Za kapitolu neděkujte mě, ale mojí milované a věrné Liz (Elizabeth de Ténèbres pro ty, kteří neví, koho myslím). Díky, že sem ještě chodíš a máš sílu mě dokopat k tomu, abych něco napsala. Pomáhá to =) =*

Lajheril