Říjen 2009

Bittersweet symphony

29. října 2009 v 14:08 | Lajheril |  °Jednorázovky (OT)°
Nepochopíte. Vlastně je to celé zmatené. Navíc bez znalosti anglických kousků v tom to dává ještě větší slátaninu. Jinak? Bez komentáře.


11. kapitola- Godrick Nebelvír

23. října 2009 v 7:59 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Zatím bezkonkurenčně nejdelší kapitola (aspoň u této povídky). Myslím, že vám to vadit nebude, tak si užijte pořádnou dávku romantiky!
Cel Infern pokračovat NEBUDE! Rozhodně ne tady na blogu a rozhodně ne teď. Možná to začnu uveřejňovat až po dopsání, nevím. Každopádně to dost detailně promýšlím. Zatím mám napsané 2 stránky (na mé poměry dobře), ale bude to smázano a přepsáno JEŠTĚ LÍP! =D

Vaše Laj
P.S.: Děkuju moc za komentáře i u minulé kapitoly i u Cel Infern.


Cel Infern

15. října 2009 v 20:50 | Lajheril |  °Jednorázovky (OT)°
Jedna věc je jistá. Do nebe přichází jen hodní lidé. Ale ne vždy musí být nebe v zásadě dobré, čisté a klidné.
Tohle měla být původně obyčejná jednorázovka. Ale nebude. Vznikne z toho normální povídka. Bohužel/naštěstí pro vás to nebude zveřejňováno zde. Ale chtěla jsem vám tohle sem dát. Chci zjistit, co si o tom myslíte. Neberte stylistiku, sloh ani gramatiku. Jen nápad na ten svět. Ten je důležitý, to je základ ;)
Jelikož jsem dlouuuuhatánsky nepsala, jen tohle ze sebe vypotit mi trvalo sto tisíc milionů let (čti: 2 hodiny =D)
SAMOZŘEJMĚ U TOHOTO JEŠTĚ VÍCE, NEŽ U OSTATNÍCH PLATÍ, ŽE JE TO MOJE ORIGINÁLNÍ TVORBA A NESMÍTE KOPÍROVAT! ANI SE ZDROJEM. PROSTĚ NIJAK! A TAKY TEN NÁPAD NEPŘEJÍMEJTE, JU? ;)
Rozumíme si =P.

Vaše Laj

P.S.: Ten název je provizorní ;) Neřešit. Bohužel, název, který by se na to hodil je už zabrán =(=)

10. kapitola- Zrodila se krásná Popelka

14. října 2009 v 19:44 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Přišlo mi vás líto. Opravdu ano. Nezasloužím si, abyste mě četli, když na to s prominutím s*ru (že ne úmyslně je můj problém), takže když už to napsané mám tak dlouho, nevidím důvod to sem nedat. Konečně se dočkáte něčeho třpytivého, lesklého a krásného ;). Je hezké, že zrovna na tuto kapitolu připadlo kulaté čísto deset, protože tady se poprvé objeví Lily jako Popelka =)).

Prosím, pište komentáře. Je to jedna z mála věcí, které mě ještě můžou motivovat k psaní. Takže se prosím snažte.


Marcia Cross

14. října 2009 v 19:29 | Lajheril |  Blendy
Netuším, nač tyhlety blendy jsou, takže se mě neptejte =D. Ani nevím, proč dělám něco, co je tedy pro mě více méně k ničemu. Jen mě to prostě baví a měla jsem chuť zagrafikovat si. A odnesla to herečka ze Zoufalek. Pravdpodobně ji znáte jako Bree Hodge ;)

Doufám, že se líbí. NEMAŽTE PODPIS! Když budete chtít použít, napište mi do mailu KDE to bude vystaveno. A hlavně pak nezapomeňte uvést zdroj tj. ODKAZ NA MŮJ BLOG!