Září 2009

Anime

23. září 2009 v 18:51 | Lajheril |  Co vidělo oko mé modravé
Snažila jsem se sepsat tu všechny anime, které jsem kdy v životě viděla. Co uvidím nový seriál, tuto rubriku zaktualizuji. Infa jsou schválně psány tak, aby tam bylo co nejméně SPOILERŮ, ale i něco, z čeho byste trošku vyčetli a dostali chuť se na něco z toho kouknout. Třeba se vyjádřete v komentech, pokud jste něco viděli také.

Harry and Draco

20. září 2009 v 17:10 | Lajheril |  Layouts
Jeden z layů, na který jsem pyšná. Nepotřebovalo to ani nijaké šílené úpravy, prostě kouzelný obrázek = kouzelné záhlaví.

Potěším slashery. Navíc je to můj PRVNÍ (myslím =D) HP layout, takže jsem happy, že jsem něco takového stvořila. Textem v záhlaví si VŮBEC nejsem jistá. Angličtina a já.. ehm.. inu, nejsme moc dobří partneři =D.

Každopádně layout najdete ZDE!

NEKOPÍRUJ! POKUD CHCEŠ LAYOUT POUŽÍT, NAPIŠ MI NA MAIL, JÁ HO NASTAVÍM A AŽ PAK SI HO VEZMEŠ! ČTETE PRAVIDLA!

Lajheril

9. kapitola- Porušení řádu a odhalení dalšího z tajemství Bradavic

18. září 2009 v 23:01 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Sic nepíšu, ale myslím, že kapitolu si zasloužíte. Napsala jsem článek typu "Jak se teď cítím" ale rozhola jsem se ho sem nedát. Omlouvám se všem, co sem chodí a vidí, jak to tu zanedbávám. Možná to bude ještě trvat, není teď čas, nálada... NIC.

Prosím, udělejte mi radost alespoň tím, že mi napíšete hezký dlouhý komentář.

Děkuji, Laj

Retrocar

16. září 2009 v 19:32 | Lajheril |  Layouts
Omlouvám se, že jsem tak extrémně neaktivní. Bohužel, není čas. A tentokrát vážně. Ale není to jen kvůli návalu učení v nové škole, ale i tím, že každý den teď trávím aspoň chvilku denně venku… vždyť za chvilku už bude zima a mě se nikam chtít nebude. O gymplu se bavit nebudu, i když jsem sem nějaký ten článek dát chtěla. Musela bych se rozčílit a na nějaký záchvat teď nemám náladu. Je kolem mě asi tak milión tisíc změn, které třeba až bude nálada sepíšu, ale bohužel, teď není. Ale pokud vám to udělá radost, dávám vám sem nový layout.


Je nenakódovaný, ale to neznamená, že se k němu nevztahují pravidla! NEKOPÍRUJTE, NEKRAŤTE CIZÍ DÍLA! Pokud byste se divili, proč tam není odkaz na obrázek, je to tím, že je to brush a já nevím, odkud ho mám. Případný autor ať se ozve =P.

Pokud to půjde a bude se mi chtít, nastavím ho =). Rozhodně to není moje nejlepší dílko, ale co už… nedá se svítit.

Chcete kapitolu? K čemu? K Popelce?