Srpen 2009

Aquacity Poprad

30. srpna 2009 v 22:38 | Lajheril |  Moje zážitky
Teď určitě potěším mé milované slovenské čtenáře, neboť můj poslední prázdninový výlet byl právě do vaší vlasti. Asi jsem vám měla dát vědět, že tu nebudu, ale nějak se to nezvládlo… omlouvám se.


Info k nové povídce

26. srpna 2009 v 11:23 | Lajheril |  Pro lásku...
Tak, KONEČNĚ jsem vám sepsala info o nové povídce. Doufám, že se bude líbit, i když to není úplně něco, na co byste ode mě byli zvyklí. Článek dočtěte až dokonce a napište mi, co si myslíte ;)=) Art je v rozcestníku (STORIES→HP FANFICTION→KAPITOLOVÉ POVÍDKY)

Vaše Lajheril

8. kapitola- Přípravy

26. srpna 2009 v 0:16 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Pokud si dobře vzpomínám, tato kapitola je tak nějak "o ničem". I tak doufám, že to bude příjemné osvěžení před školním rokem. Je mi jasné, že při náloži písemek a domácích úkolů vám zbude jen málo času na čtení nějakých hnásanin od nějaké Lajheril. Každopádně i já vím, že budu psát méňě. Upozorňuji vás na to už předem, abyste byli dostatečně připraveni =).

Jo a vážení, jsme přesně uprostřed povídky! Toto uteklo, co?

Pro vaši zajímavost, teď jdu hledat obrázek k nové povídce (už jsem o ní mlela tady stokrát, snad víte, co mám na mysli). Takže pokud se mi to povede, vymyslím dobrý název a sesmolím nějaký to info, mohlo by se to objevit v rozcestníku kapitolovek už brzy. Uvidíme, uvidíme.


7. kapitola- Nová budoucí přítelkyně

20. srpna 2009 v 0:36 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Popravdě ani netuším, o čem tato kapitola je. Přidávám ji sem, protože už je dlouho napsaná a myslím si, že si to zasloužíte. Navíc jsem KONEČNĚ napsala kapitolu k "tomu novému". Už jste možná pochopili, že BP přidávám jen když napíšu novou kapču. Abych měla v zásobě pořád stejný počet kapitol =D... já vím, pochopit mé myšlenkové pochody je složité. Ani já se o to nepokouším.
Nejsem si jistá jestli ta kapitola bude 100 % navazovat a bude určitě taková, jaká má být (tak...snad ano), ale z rozepsaných článků mi nějak "zmizla" (nevím jak, neptejte se) takže ji dávám z počítače. Ovšem z babiččiného, kde momentálně jsem a to si nejsem úplně jistá, zda jsem to doma ještě nějak nepřepisovala. Kdo ví.
Takže na případné chybičky (myslím teď dějové, ale i slohové- gramatiku raději ne!=D) mě upozorněte. Budu jen ráda.
Vaše Lajheril

Tea-room Oasis

16. srpna 2009 v 13:59 | Lajheril |  Layouts
Až tento layout otevřete, naprosto určitě se do něj zamilujete tak jako já. Je kouzelný, je sladký, je uklidňující, je mému srdíčku blízko, je to to nejkrásnější, co jsem zatím kdy vytvořila... alespoň myslím. A když už se takto chválím já, je to co říct. Má moc bonusků a je nastavený, protože jsem původně myslela, že půjde na Kykaju, jenomže si nejsem jistá, jestli se tam hodí. Je hodně světlý a ke Kykaji by se hodilo spíš něco temného, takže rozhodnutí nechám na Lordce, Kakaře a Janifě.
Takže... už nebudu dál kecat, jenom se ponořte do tajů čajovny Oasis
Vaše Lajheril
P.S.: Dnes mám v úmyslu psát a předělávat rubriku layouty tak uvidíme, co z toho bude =D

Unloved

12. srpna 2009 v 16:56 | Lajheril |  Layouts
Po dlouhé době zase přispěji do rubriky Layouts. Opět nenakódovaná práce, platí vždy totéž co vždy- NEKOPÍRUJTE, POKUD SI HO BUDETE CHTÍT VZÍT, NAPIŠTĚ MI DO ZPRÁVY AUTOROVI, JÁ HO NASTAVÍM NA VOLNÝ BLOG A VY SI HO ODTUD TEPRVE PŘETÁHNETE NA SVŮJ!

Ohledně jeho samotného... měla jsem chuť vytvořit něco pořádně depresivního a na DA mi přálo štěstí a našla jsem obrázek, do kterého jsem se ihned zamilovala... už díky těm kouzelným barvám. Layoutovala jsem hodně nezvykle, chtěla jsem něco neobvyklého, neokoukaného, jiného. Něco, co jste ode mě prostě ještě neviděli. Sice se to nepovedlo úplně podle plánu, nemyslím si, že je to nejhorší =).

Takže... UNLOVED

Skoro anketa

9. srpna 2009 v 18:15 | Lajheril |  Aktuality a jiné kravinky
Možná víte, že jsem dokončila PB (všechny kapitoly tu ještě nejsou...samozřejmě) a na psaní P(N)GD nemám náladu. Takže se vás chci zeptat na pár otázek ohledně něčeho nového.

Naprosto nemám představu, jakou povídku bych měla psát... tak mi pomozte a vyjádřete se do komenrářů, prosím! Nejsou to povídky na přání, či něco takového, jen chci vědět, co se mým čtenářům líbí, abych vám mohla vyhovět, pokud se shodnete.


6. kapitola- Dvojité pozvání na rande, mučení a záchrana

9. srpna 2009 v 18:00 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Já vím, není fér vám tu kapitolu sem nedat, když už tak dlouho ji mám napsanou. Ale snad se vám bude líbit i po tom týdnu a něco, co jste četli minulou.

Jelikož vždycky k této povídce byly kapitolky kratší, tato se mi zdá najednou nesmírně dlouhá a to má jen kolem 1500 slov =D... myslím ale, že to vám vadit nebude.

Omlouvám se, pokud mi někdo psal žádost o spřátelení a já to nezastihla a nepřidala si vás. Kdyby náhodou, ozvěte se v komentářích, věřte, že to rozhodně nebylo naschvál =).

Inu, už vás nechám číst jen... jdu tvořit anketu (bude mít samostatný článek a přifrčí už za chvíli) a je NUTNÉ, abyste hlasovali, ano?

Lajheril

Kirsten Dunst

9. srpna 2009 v 17:54 | Lajheril |  Avatary
Já vím, že nepřidávám kapitoly. Ale jednu vám tu sem (hned po dopsání tohoto článku loupnu). Třeba se vám ale bude líbit i toto, ale spíš to dělám pro zábavu.

Avatary s nadanou herečkou Kirsten Dunst ( fotky staženy ze servru osobnosti.cz , úprava atd. je ode mě). Oblíbila jsem si ji samozřejmě ze Spider mana, ale hlavně z romantického filmu Wimbledon. Je mi docela sympatická, ale jako zrzce jí to sluší podle mě nejvíc.

Znáte ji? Líbí se vám? Který avatar se povedl nejvíc?

Klidně si je stáhněte a prezentujte na svých blozím, ale jen se zdrojem a když je budete stahovat, prosím napište mi na e-mail (do zprávy autorovi), jen abych věděla. Nezapomeňte uvést stránku =)!

Lajheril


Emma Watson

7. srpna 2009 v 12:22 | Lajheril |  Avatary
Prvních 12 avatarů z mé výroby. Z titulku je vám jasné, že jsou na téma Emma/Hermi. Doufám, že se alespoň truchu bodou líbit.Myslím, že některé se mi i docela povedly. Kdyžtak se vyjádřete v komentech. Klidně si je stáhněte a prezentujte na svých blozím, ale jen se zdrojem a když je budete stahovat, prosím napište mi na e-mail (do zprávy autorovi), jen abych věděla. Nezapomeňte uvést stránku =)! Jako zdroj obrázků je server osobnosti.cz! =)

Jinak ohledně kapitol... BUDOU, slibuji!
Vaše Laj


Chata

4. srpna 2009 v 20:10 | Lajheril |  Moje zážitky
Rozhodla jsem se, že svůj blog trošku víc "zdeníčkuju", aby tady byly i moje zážitky a prostě víc ze mě samotné a mého života. Jinak je to pak takové… neosobní a tak to já nechci.


5. kapitola- Nakupování v Prasinkách

1. srpna 2009 v 8:00 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Toto je ta přednastavená kapitola, kterou jsem slíbila. Teď momentálně jsem ještě na chatě, ale doufám, že všechno vyjde tak jak má a článek se podle plánu přidá =).

Ať už jsou nebo nejsou komentáře u minulé kapitoly, rozhodně děkuji za to, že BP čtete a líbí se vám =).

Můžete se jen modlit, že teď sedím někde za notebookem a píšu vám novou kapitolu =).

Vaše Lajheril