Graphics

17. července 2009 v 23:32 | Lajheril |  Graphics

Jinak řečeno také designy na blog. Pokud chcete lay na přání, napište mi na e-mail lajheril@email.cz, nebo do zprávy autorovi. Samozřejmě kdybyste s ním nebyli spokojeni, nemusíte si ho brát! Nebo si půjčte kterýkoliv už udělaný layout, ale prosím, pořádně čtěte pravidla pro layouty. Tato sekce ještě projde v blízké době aktualizacemi (layouty budou pro přehlednostzařazeny do kategorií). Prozatimě se s tím musíte vyrovnat.
odděl

Řekněme, že tohle jsou takové "štítky", nebo jak to říct. Například u povídek (pokud nechápete, koukněte se na mé HP kapitolovky). Opět platí, že mi můžete napsat, abych vám nějaký udělala (stejný princip jako u layoutů). Stačí zadat si co na art, třeba i barvy, velikost, obrázky... prakticky cokoliv. Nebo se podívejte, zda vám nebude vyhovovat nějaký z již přednastavených =).
odděl

Obrázečky o rozměrech 100x100 px. Myslím, že jste dostatečně seznámení co to je, takže nemusím vysvětlovat =). Je to odvětví grafiky, která se dělá velice snadno, ale zase se mi na druhou stranu zdá, že je tak trošku zbytečná. Pokud byste nějaký avatar chtěli, jen mi napiště na mail (do zprávy autorovi), který chcete a klidně si ho zveřejňujte na svém blogu (se zdrojem!)
odděl

Můžete je použít jako záhlaví, i když pro mě je to prostě hezky upravený obrázek či skupina obrázků, kde je povětšinou nějaká známá osobnost. Já tohle tvořím o rozměrech 600x350 px. Vím, že se mi to líbí a dělám to, když mám chuť něco spáchat, ale není čas na layout či něco jiného. Pro mě za mě si to na svoje blogy vesele kopčete, když budete uvádět zdroj a vždy na mail (zpráva autorovi) mi hodíte upomínku, že jste si to vzali.
odděl

Mnou vytvořené obrázkoé návody na různá témata- blog.cz, Adobe Photoshop, Photofiltre Studio a další. Jelikož je velmi náročné tutorial vyrobit, vyloženě zakazuji je kopírovat a to i kdyby to mělo být se zdrojem! Pokud na něj chcete odkázat, odkažte =). Snad vám poslouží. V případě problémů napiště kdekoliv na blog nebo na e-mail.
  odděl
Dále plánuji zařídit ještě tyto rubriky, které jsou momentálně sice prázdné, ale pokusím se je rychle doplnit...


►Buttony◄

►Rozvrhy hodin◄


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.