Červen 2009

10. kapitola- Život či smrt? Bradavice nebo Godrikův Důl?

30. června 2009 v 23:41 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Dnes jsem Kakaře řekla (dokonce ani neslíbila), že tu bude nová kapitolka! A ejhle, je tu! Dokonce i jubilejní! Navíc tady se konečně rozhodne, jestli Rebecca půjde, nebo nepůjde do Bradavic. Pokud ne, jak se rozloučí s Jamesem a Siriusem a pokud ano... bude tam od začátku, jako každý nový zářit, nebo tam spíš půjde za nevýhodných a poněkud ztrapňujících podmínek?

Páni, už vám tu říkám i obsah kapitolky (skoro!) =D. Jsem fakt děsná. Každopádně, docela bych ocenila i nějaké ty komentáře, i když já jsem vděčná za všechny, protože jsou důkazem, že tu ještě někdo pořád chodí. Díky za vás!

Vaše Lajheril

P.S.: Pokud čekáte vtipnou, nebo humornou kapitolu... nedočkáte se! Konec je dokonce vyjádřen i tak...poeticky a romanticky =D =P
P.S.S.: Název kapitoly brán s nadsázkou =D


9. kapitola- Zabijácké monstrum

30. června 2009 v 13:35 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Muhehe... Myslím, že jsem dobrá. Přidávat takhle často...to je good, ne? =) Těší mě, že jsem tak výkoná. Ta povídka si to zaslouží, po tak dlouhé neplodnosti =D...

Lajheril

8. kapitola- Sprcha u Potterů

28. června 2009 v 13:46 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Trhám rekordy. Jen týden a je tu další kapitola? (Děsí mě, že jsem opravdu řekla JEN, protože se mi to zdá hrozně moc =D)... minulá kapitola začínala sprostým slovem, tahle končí... zajímalo by mě, jak to bude u příští *usilovně přemýšlí*

Jinak... většině škol (alespoň tedy ZŠ) už začaly prázdniny. Jaké bylo vysvědčení? Já jsem měla stejně jako na pololetí dvě dvojky- chemie a ájina (i když to bylo fakt na těsno, mohly mi dát jedničky!... to by za mou kariéru na 2. stupni bylo poprvé =D)

No nic... valte už šíst ty moje hemzy a zanechejte komentářky!

Lajheril

P.S.: 27. 6. 2009 ----> hezké datum, což?


7. kapitola- Bolest a lítost

21. června 2009 v 23:15 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Další kapitolka k P(N)GD! To jste rádi, co? I když asi těžko, protože po tak dlouhé době sem za prvé nikdo nechodí a za druhé už si ani nepamatujete, o čem tahle povídka je... typuju =D. Kapitola je nudná, děj se strašně táhne a ani to není dobře napsané. Vyšla jsem ze cviku. Ale co už. Třeba se to zlepší.

Váš Lajík

Bloody angel

15. června 2009 v 15:15 | Lajheril |  Layouts
Opět další nenakódovaný lay. Budu to asi řešit takto. Nebudu rozřezávat ani jeden, ale až si někdo o nějaký napíšete, nastavím ho na blog. Samozřejmě až po této úpravě si řeknete, jestli ho opravdu chcete (protože by se vám nemuselo např líbit zarovnání, písmo atd...)

No, jinak k designu- mě se moc líbí. Je jednoduchý, světlý. V poslední době jsem si takto řešené laye dost oblíbila. Takové, kde záhlaví se prolíná s okrajema.

++++Bloody angel ++++

NEKOPÍRUJ, POKUD LAYOUT CHCEŠ, NAPIŠ MI NA MAIL! NEPORUŠUJ PRAVIDLA!


Edward

14. června 2009 v 20:16 | Lajheril |  Layouts
Tento lay mi strašil ve složce už hodně dlouho. Dva měsíce? Možná. Jsem moc líná na to ho nastavit, navíc, už se mi nelíbí. Moc mi k Edwardovi nesedí ty světlé barvy, ale... prosím. Pokud je to váš šálek kávy, klidně si o něj napište a nastavím ho.

NEKOPÍRUJTE!


Na vodě

14. června 2009 v 20:01 | Lajheril |  Moje zážitky
Jojo, já vím. Pusto prázdno. Ale co? Venku je hezky a je jen dobře, že nesedím jen u počítače, no ne? Dobře... chabé výmluvy. Mám tu pro vás takový dlouhatánský výpis toho, co jsem o víkendu dělala a jak jsem se měla. Samozřejmě to není povinné číst, protože je mi jasné, že to pro vás nemá takovou hodnotu, jako třeba povídka. A tak to má být. Ale přece jen, i některé tyto články jsou fajn. Podle mě. Takže prosím- čtěte! =)))


New moon

7. června 2009 v 19:24 | Lajheril |  Layouts
Opět nenakódovaný lay. Samozřejmě žádné kopírování!!!!!! Věřím, že ho brzy nařežu, i když... asi první layout, co dopadl tak, jak jsem si ho představovala. Už dlouho jsem chtěla udělat něco na Twilight ságu a tady je výsledek. A líbí se mi! Strašně moc... i když asi to není tak úplně mnou, ale tím dokonalým obrázkem. Už teď new moon miluju...