Květen 2009

DN lay

22. května 2009 v 23:45 | Lajheril |  Layouts
Říká se, že je risk je zisk... nevím, jestli to platí i v tomto případě, ale každopádně pokud se vám tento layout bude zobrazovat správně (což pochybuju), je dost pravděpodobné, že se vám bude líbit nejvíc z těch, co jsem udělala. A přitom je tak...primitivní! Je trošku složitější na ovládání, ale doufám, že to snad nebude problém. Kdybyste tomu nastavení nerozuměli, já vám to vysvětlím a pak to bude ok, věřte mi.

Tentokrát má moc bonusů. Lay mě bavil, takže doufám, že je to aspoň trošku vidět.

Věnováno TĚM z Holešova, co mají DN rádi =) ;) =D

Vaše Laj

P.S.: Vím, že by vás kapitola asi potěšila víc... bude! Ale buďte rádi aspoň za něco :-(:-)

Nová povídka, nové info

19. května 2009 v 20:52 | Lajheril |  Bradavická Popelka
Nová povídka… opět. Já si nedám pokoj a nedám. Ale tak nevadí. Dávám vám sem info a je pěkně pozměněný rozcestník (jsou nové arty, není to nic moc, byla to rychlovka). Kapča k tomuto přifrčí klidně už zítra. Napsaná je, tak snad se vám to bude líbit.
Vaše Lajheril

V Holešově

17. května 2009 v 13:36 | Lajheril |  Moje zážitky
Vím, že jsem naprosto strašná a nic jsem nepřidala a já nevím co ještě, ale mám rozepsanou novou povídku z období Pobertů (má už 25 A4 stran) a budu postupně přidávat. Blbne mi net, takže nemůžu pořádně oběhnout SB a ani nevím, jestli se mi přidá tento článek…ale tak nevadí.

Nejhorší je, že nemůžu napsat komentář k tomu SEX(y) článku na Kykaja. Nevadí. Vyjádřím se tady =D… takže, abyste chápali… Včera za mnou do Zlína přijela mega skupina čtyř lidí- Kakara, Kynara, Stify a ShaKa. Jen Janifa chyběla. Ale nevadí, tu uvidím příště. Já jsem totiž přesvědčená, že nějaké příště (doufám, že ne jen jedno) bude! Chápu sice, že společnost dementa jako já je poněkud psychicky náročná, ale jelikož oni jsou taky takoví zvláštní (řečeno v tom nejlepším slova smyslu). Bylo to super, bylo to skvělé a chce to repete… IHNED! Mám prostě nejlepší SB a hotovo! A víte jaké je to štěstí, že je Holešov tak blízko? A tu skupinku, co se nám v čajce smála jsem pak potkala v Jabku… se tam po sobě plazili =D A uvědomuje si někdo, že právě blábolím nesmysly? Nevadí. Nakazili jste mě… i když perverzní jsem byla už i před tím =D. Aaaaaa… já chci taky Naruto čelenku! Nutně a hned! =D

Vaše blábolající Lajherilka =*

ShaKa- SB

13. května 2009 v 21:35 | Lajheril
Po dlouhé době se ozývám a to se spřátelením. Shabota Katame alias ShaKa je členem Kykaja, ale jelikož mě požádal o spřátelení svého blogu, tak proč ne?


Má blog o... anime, anime a anime. Převážně. I když já ho ještě pořádně neprozkoumala. Ale komu se líbí Kykaja, alou i sem. A pokud jste na kykaja ještě nebyli a nevíte co čekat, tak valte na oba blogy. No ŠUP! =D

Mimochodem, ShaKa bude první komu budu dělat diplom a od koho ho dostanu!=D ale ten bude až později...

S láskou, Vaše Laj

P.S.: V brzské době vám vysvětlím svou nepřítomnost. Ale žiju!