Duben 2009

Lovers

26. dubna 2009 v 14:56 | Lajheril |  Layouts
Tak, tohle je moje celá dopolední práce. Asi byste raději viděli nějakou kapitolku, já vím. Ale... i tak chci, abyste mi tohle okomentovali. Opět se rozhoduju, jestli si ho nevzít sem (jako ten layout =D). Ale jak se znám, zase si řeknu, že počkám, až udělám něco hezčího. Ale popravdě.... tenhle lay se mi docela líbí. Původně jsem ho chtěla dělat do jedné soutěže, ale nakonec jsem si řekla, že na to fakt nemám a hlásit se nebudu=D.

No, tento lay má hezké barvy, sedí a hlavně nádherné záhlaví. Takže... budu ráda, když mi poradíte, jestli by se sem hodil.

Předem moc děkuju, Lajheril

P.S.: Strašně nerada něco slibuju, takže tohle neslíbím, protože pak to většinou neplním, ale... možná (při troše štěstí), by tu mohla přibýt nová kapča k P(N)GD. Už je totiž z poloviny hotová.

A je to za mnou

26. dubna 2009 v 14:46 | Lajheril |  Aktuality a jiné kravinky
Včera jsem vám slibovala, že ještě něco přibude, ale nestalo se, ale dnes vám teda řeknu, co jsem měla včera na srdíčku =D

Lay for moncakovinka

25. dubna 2009 v 14:04 | Lajheril |  Layouts
Tak, po nějaké době je tu zase new layík. Tentokrát na objednávku pro Monču, tzn., že kdybyste ho chtěli nějakým zázrakem i vy, musíte si počkat, než ho Moní odkopne... tkže tak. Mě osobně se docela líbí, podrobnější výklad mých pocitů je v článku na layi =D.

Prosím o komenty.


Vaše Lajheril =P

P.S.: I když jsem teďkon u babičky a pomáhám s malováním =@, tak dnes večer by tu mohlo něco přifrčet. Téměř se 10O procentní jistotou když nic jiného, tak výlev mých citů, až na se na netu dozvím, že mě na gymnázium nepřijali. Taaaakže...držte mi palce, abych byla jen málo pod čarou a vzali mě.

6. kapitola- Krádež a jiné trapné kalamity

19. dubna 2009 v 17:13 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Už dlouho rozepsaná kapitola k P(N)GD. Pochybuju, že to ještě vůbec někdo čte. Ale to je fuk. Je to odfláklé a napsané na sílu. Mám chuť spíš napsat něco psychologičtějšího, něž tuhle trapárnu. Nepřeju vám ať se vám kapča líbí, jen mě neukamenujte.

Malá ochutnávka pro ty, co přemýšlí, jestli si to vážně přečíst (abych vám dokázala, že lepší bude, když ne, poněvadž jinak máte noční můry doživotně zajištěny).

"Anoooo Siri! Chci se s tebou vyspat!" zařvala jsem a natáhla jsem se k němu, abych mu vlepila pusu. Jamesovi se ale zjevně můj nápad nelíbil.
"Nevrť se! Bože ty si mi ale dáreček, Jacobová!"
"Rebečko, Jimmie! Pro tebe jedině Rebečko!"
***********

Přes všechna moje očekávaní, a já jsem očekávala opravdu téměř všechno, se Sirius zatvářil zcela vážně a povídá: "jo, díky, já vím! Taky proto si mě vybrali jako modela na focení erotického mužského spodního prádla!"
***********


4 nenakódované laye

18. dubna 2009 v 16:58 | Lajheril |  Layouts
Za prvé se omlouvám, že nic nepřibývá, ale do konce měsíce to bude omezené (pžijímačky atd.), hlavně tobě, Swimere. Ale o to se pokouším =).

No, takže mám tady nenakódované laye (tj. nerozřezané). Jelikož dávat to na blog mě děsivě štve. No, doufám, že toho nikdo nezneužije. Takže když některý z layoutů budete chtít, napište mi na MAIL (lajheril@seznam.cz )!!!!!!!! Žádné komentáře neberu. Buď si ho prostě vezmete a sami rozřežete a hodíte na blog (zanechte odkaz na stránku, kde lay bude), nebo mi prostě řekněte, že chcete ten a ten a já vám ho přednastavím... =) A neopovažujte se mazat můj credits! Jinak bez slitování hlásím adminovi!


Tohl je první layout. Je jednoduchý, očekává se, že menu bude nahoře. Nevím, co mě to napadlo udělat, halloween je až za dlouho, ale...=D=D no, v jednoduchosti je krása, mě se líbí.


Jsem nenormální. Jo, já prostě tvořím halloweenské designy=D. Nevadí. Tento se mi líbí mnohem víc, než minulý.

A teď už konečně normální nehalloweenské laye =D:


Ach, jakási slátanina v podivných béžových barvách. Přijde mi přeplácaný a zároveň prázdný. A takový... divný. Jakoby... zastřený =D Ale ty fotky to docela vynahrazují.


Můj první celebriťácký lay *tlesk* =D. Je to Diane Kruger, jedna z mých nejoblíbenějších hereček ( Trója- Trójská Helena, Lovci pokladů atd.). Podle mě moc známá není, ale je strašně hezká. Tý jo, celebrita a ještě do růžova =D. Ale fakt se mi to moc líbí. To je asi její vinou, no =D.

Tak, vím, že tahle metoda nenakódovaných layů se vám asi moc líbit nebude, ale pro mě je to mnohem lepší. Navíc, když ty nakódované nikdo nechce, je zbytečné to dělat. Až si o ně někdo napíše, tak vám je na blog hodím a pak si ho z tama můžete normálně okopčit, bo vám to hodím rovnou na váš blog =).

Tak, doufám, že jsem vám udělala radost, že jsem se ozvala. Ale asi moc ne =D.

Doll

5. dubna 2009 v 17:20 | Lajheril |  Layouts
Nový layout. Nechápu jak jsem ho dokázala nastavit. Jsem dobrá. Asi nejsem tak líná, jak si myslím... no, fajn. Jsem.
Bonusy dodám (určitě). Aaaa... co jsem to chtěla ještě? Jó! Že obázky jsou z devu a určitě z nich ještě něco vytvořím. Tohle se mi docela hodně líbí. Zatím není pro širokou veřejnost, protože se rozhoduju, jestli si ho nedám k sobě. Co myslíte?