Březen 2009

1-7

25. března 2009 v 20:57 | Lajheril |  Arty
Měla jsem chuť udělat nějakou ehm... dá se tomu říkat grafika?... ale ne laye. To je složité a zdlouhavé. Takže přišly na řadu Arty (tj. to co mám v rozcestníkách u povídek, bo kapitolovky atd.) Samozřejmě je mi jasné, že tady zůstanou jen na ukázku, ale i tak říkám, že jsou pro vás. Tedy když je budete chtít použít u sebe na stránkách, klidně si je vemte a dopiště např. název povídky. Chci ale vidět výsledek a znát stránky, kde budou použity! Raději bych ale byla, kdybych vám do nich já na požádání napsala jakýkoliv nápis. Jestli vám nevyhovují tyto arty, zadajte si jiné. Když si některý vemete, bude pak jen váš a nikdo jiný art už nepoužije. Neopovažujte se něco na něm ale umazávat (už vůbec ne můj podpis!), nebo předělávat.

Toť asi vše, časem přidám nové...

K ostatní činnosti na blogu: Jelikož jsem teď v 9. třídě a tak trochu mám myšlenky spíš u středních škol, tak to tu trochu zanedbávám, navíc vyjde Rozbřesk, takže... moc tu nic nečekejte. Max tyhle kraviny =P.

Vaše milovaná Lajheril ( Vaše??? Vždyť tu nikdo nechodí =D)


Dark - japanese

11. března 2009 v 21:37 | Lajheril |  Layouts
Opět lay bez avataru. Ale pokud budete někdo layout chtít, klidně ho dodělám. Myslela jsem, že z těch posledních tří bude tento suveréně nejlepší. Ale už se mi to tak nezdá. Je hodně přeplácaný, proto jsem ani avatar nedělala (fajn, kecám. Už jsem na to neměla sílu). Zápatí jsem původně taky chtěla udělat perem, ale pak jsem to předělala- vypadalo by to divně naňahňaně. I tak se mi ale lay líbí. To je asi tou japonskou tématikou.

Moni, tentokrát má u tebe + i -
=D Protože: Je s fotkou, ale zase moc úzký. Tak uvidím no, jak ho ohodnotíš.
P.S: DLUŽÍŠ MI MAIL!


Warm touch

11. března 2009 v 18:35 | Lajheril |  Layouts
Další z téhle série dělané perem. Nejdřív se mi tento lay líbil nejvíc. To bylo předtím, než jsem si ho omylem snazala. Fajn, řekla jsem si, že ho udělám ještě jednou. Že je hezký a zaslouží si to. Pomalu mi docházela trpělivost, když blog.cz neuměl pochopit, že to chci zarovnat vpravo. To už jsem byla notně nasraná, že to musím předělat tak, aby bylo menu na levo. Takže bylo třetí předělávání. Trochu to nesedí, ale na to už jsem fakt neměla, předělávat to.

Chjo a ten další layout budu muset taky překopat, kvůli zarovnán! HR!

No nic, snad to ještě dnes dodělám .


Elfi

11. března 2009 v 14:51 | Lajheril |  Layouts
Tleskejte! Mě se povedlo nastavit layout! Má hezký avatar, že? Tý jo, musím se pochválit. Fakt se mi to líbí. Moje nadšení pramení asi z toho, že jsem zjistila jak pracovat s perem ( to brzo, co? =D).

No...takže teď už zbývají nastavit dva další layouty, které jsou typově ÚPLNĚ stejné, jako tento. I když teď už vlastně jen jeden (já ten druhý smazala! :´/ Bééé). Ale možná ho udělám znova.

ODKÁZEK ZDEŽLE =D

P.S.: Moni, tenhle je už z té série, o které jsem mluvila. O té, jak se mi líbí. Ale tobě se asi zamlouvat nebude. Je tam taková ta brčálová, kterou nemáš ráda =D. Ale mě se líbí =P

Crying fairy...

10. března 2009 v 21:30 | Lajheril |  Layouts

Nekřičte! *chtání se hlavu, aby jí nezasáhly ty rajčata, co házíte*. Vím, že když všechno takhle zanedbávám, tak sem nikdo nepřijde. Každopádně teď mám nějaké resty s layouty. Mám ve složce další 4 nerozřezané, ale dám na blog jen 3, ten poslední je šunt a hlavně... nechce se mi *přiznává se*.

Ty další... na ty zase musím přijít s pomocí Estelky. Jak na to. Ale tak snad se to vsákne.


Mimochodem, zase je tam víla!!! A na těch dalších jsou taky takové fairynky =D Huh... asi trochu pošuk.

První setkání služebníka s jeho pánem

9. března 2009 v 13:10 | Lajheril |  °Jednorázovky (HP)°
Tak, tahle jednorázovka není tak úplně z mé hlavy. Na tenhle nápad mě přivedla tak trochu Fall, když jsem zavítala na její minulý blog (tuším, že je tvůj). Mimochodem, jaktože jsi mi o něm neřekla?!?!?! +uražená+

Každopádně tohle je věnováno jen a jen Fall (která se na mě vyprdla a už ani nečte nic, co napíšu =/ )!!!!!

Je to jedna z těch mála jednorázovek, kde se nezračí moje nynější nálada. Ne, je to jen a jen čisté psaní, takže by se vám to mohlo líbit. Prosím o komentáře.

Laj

P.S.: Je tady pár nedostatků, jakože Lucius Malfoy je starší, než podle Rowly je a do své dospělosti neslyšel nikdy o Voldemortovi. Což není jaksi v "normálu" podle J. K. R. možné. Ale nevadí. I tak jsem toho názoru, že to JE povedená jednorázovka.
Forest of secrets

4. března 2009 v 20:14 | Lajheril |  Layouts
Já vím, že jsem slíbila new kapitolku, ale... bla, bla- nezáživné výmluvné kecy. Každopádně jsem ovšem vytvořila design, tak ho sem dávám. Mám udělané dlouho už dva další, ale (zase to slůvko!) snad se... pokocháte? *hahaha*
Líbí se mi jak barva, tak obrázek, zarovnání tentokrát na střed. Věnován Monči, protože je v záhlaví fotka a já jsem jí tvrdila, že laye s fotkou NE a NE a NEUMÍÍÍÍÍÍÍÍÍM.
Eh... chtěla jsem toho napsat hrozně moc, ale teď nějak nevím CO jsem to vlastně chtěla. Hm... nevadí.
Vaše zmatená Lajherilka

Za 2 minuty, co jsem si po sobě ten článek přečetla: Už vím, na co jsem zapomněla!!!! Dát vám odkaz na ten lay =D=D=D To "zmatená" je doopravdy oprávněné.

Takže TADY je ;);) =)