Únor 2009

Duše

16. února 2009 v 21:29 | Lajheril |  °Jednorázovky (OT)°
Opět je tu zmatený obraz mé nynější nálady. Je to psané ICH formou, tedy jako bych to vyprávěla já. Ale tím nechci říct, že se topím v takové depresi, jaká je v jednorázovce popisovaná. Ne, jen cítím jistou nostalgii... ani nevím proč. A vzešlo z ní tohle.
Nelíbí se mi, že to nazývám jednorázovou povídkou, protože to tak nevidím. Kdybych zařídila rubriku "Moje zmatené pocity", dala bych to do ní. Ale já ji nemám a nejvíc mi to připomíná jednorázovku.
Promiňte, jestli čekáte něco... no, obvyklejšího.

Lajheril


SB- Orion

16. února 2009 v 18:59 | Lajheril
Nejsem si úplně jistá, jestli Ori má založenou rubriku SB, ale tohle kamarádíčkování mezi mým a jejím blogem mě přimělo napsat o ní článek. Jestli ho napíše ona, to nevím. Takže je to takové polo spřátelení =D. Ale její blog mě na první pohled uchvátil. Ještě jsem z tama moc nepřečetla, přece jen o něm vím docela málo času. Ale má ÚŽASNÝ design, příjemně se tam čte.

A nemůžu si pomoct, mně se děsně líbí její přezdívka! =D Mám potřebu ji pořád psát. Ale v různých obměnách ( Orion, Ori, Orionka...=D ). No jo, říkám si, že jsem asi objevila nový argument, který můžete použít, když se mě budete snažit přesvědčit, že jsem magor a já vám budu zarputile odporovat.

Samozřejmě tam má HP ff, ale i něco málo o Twilight a spousty dalších...

Tak, TADY je Orionino království.

=) Lajherilka

T pro Chantale

15. února 2009 v 12:16 | Lajheril |  Alphabet
Toto písmenko mi nedělalo vůbec žádný problém, takže jsem jenom vybírala z veliké krabice s Téčkama.

T


W pro Kaku

15. února 2009 v 11:46 | Lajheril |  Alphabet
Ccc...vymyslet si na mě takové písmenko! Swimerovi ho zakážu a ty mi ho dáš =D. Nevadí, dřív nebo později by stejně přišlo. Přiznávám, že na konci jsem se musela kouknout do slovníku, abych něco napsala =D
Takže:

W


J pro Swimera

14. února 2009 v 22:10 | Lajheril |  Alphabet
Něco jsem ze sebe vypotila, bylo to docela těžké =D. Tak tady to máš, Swime. A teď hurá pusť se do přemlouvání! =D

Laj


5. kapitola- Fotka: Dvanácteráku, děláš chyby!

14. února 2009 v 21:02 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Dnes jsem velice produktivní. Už 4. článek dnes? Tý jo. Dobře, je fakt, že nic z toho nebyla kapitola. Kromě tohoto! Docela mě překvapilo, jak rychle jsem to napsala. Určitě se tím snížila kvalita, teda jestli se u této povídky o nějaké vůbec dá mluvit. Já vím, že mám psát i NG, ale... snad zítra. *Povzdech*. Jinak.... je teprv devět a mě se chce děsně spát. Škoda, že v tom slůvku nejsou přehozené písmenka. Děsí mě, že mám teprve 5 kapitol! Je to šíleně málo, na to jak dlouho to píšu!

Lajheril


Alphabet

14. února 2009 v 17:53 | Lajheril |  Alphabet
Vkrádá se sem vetřelec z neznámého prostoru...aneb dobře, zakládám novou rubriku. Stejně jako u Drabblátek si i tohle trošinku pozměním dle svých představ.

Samozřejmě všichni znáte Alphabet, kdy mi každý komu se tenhle nápad líbí zadá nějaké písmenko a já na to vymyslím 10 slov. Pak pro změnu zadám písmenko já vám.

Ale já to jako štafetku neudělám +vrtí hlavou+. Stačí, když mi něco zadáte vy, nemusíte se obtěžovat s vlastním vymýšlením. Prostě jenom vy mě, zákon akce a reakce neplatí ( i když reakce na vaši akci je asi těch mojich 10 slov... no nic). Chápala?

Doufám, že jo. Takže prosím, do toho!

Lajheril

Nejdůležitější objev v historii lidstva

14. února 2009 v 17:28 | Lajheril |  °Jednorázovky (HP)°
No ano, Lajinka se nudila, žéé? A tak sepsala hroznou kravinu, žéé? Achjo... co k tomu říct? Snad jen asi, že kladnou odezvu nečekám, ale jsem pyšná, že alespoň jednou tejdně tady něco přibyde. Nehledě na to, o jakou kravinu běží (nebojte, stačí přežít 400 slov tohoto kecu, víc vážně ne!!!!).

Lajouš

Je ze mě celebrita a zase tu je Valentýn

14. února 2009 v 13:59 | Lajheril |  Aktuality a jiné kravinky
Mám potřebu napsat nějaký článek, takže jsem tady. Dobře, nebudeme si nic nalhávat, chci se vám veřejně pochlubit:

JE ZE MĚ CELEBRITA! =D

Sice ne světového formátu, ba ani českého, nebo zlínského. Ale udělala jsem rozhovor s Lit a to se přece taky počítá!=D Odpovídala jsem na otázky ohledně HP ff. Udělalo mi velkou radost, že řekla mě. Takže jsem se rozpovídala. Objevilo se to u ní sice trošičku později, ale díky, že si dala vědět a hodila to k sobě! =) Jsou tam věci o tom, jak vnímám HP ff, jak jsem se k tomu dostala atd... takže jestli chcete, koukněte se. Navíc je to opravdu hezký blog.

No a zase je tu Valentýn. Ne, že bych tento svátek měla s kým slavit, ale líbilo se mi Moničce a ostatním dát do rukou tunu malinkatých srdíček. Jsem prostě prdlá, no... ale i tak vás upozorním na to, že je tu pro vás k dispozici moje DIGITÁLNÍ PUSINKA.

To aby vám bylo jasné, jak strašně moc vás mám ráda. Ne, opravdu si vážím té hrstky lidí, co tu chodí a čtou moje kecy. Díky.

Mimochodem, A. CH. ty klikni SEM!

Dva odlišné pohledy na svět

4. února 2009 v 22:01 | Lajheril |  °Jednorázovky (OT)°
Asi vás už musím štvát svýma výplodama choré mysli- zmatenýma jednorázovkama způsobenýma zbytečnými depkami. Tohle jsem napsala teď... ani nevím proč. Původně z toho mělo být něco jiného, pro osobu co je teď nemocná. Mělo ji to potěšit. Ale nepovedlo se.

I tak je to ale pro tebe! =)

Má to popisovat odlišnost vnímání světa na příkladu. Moc se mi to nepovedlo, protože jsem to chtěla udělat objektivně a pravdivě. Je to kostrbaté a nejsem na to moc pyšná. Ale dala jsem si s tím práci, tak jen ať to tady je!