Leden 2009

Anděl, který podlehl touze

27. ledna 2009 v 18:40 | Lajheril |  °Jednorázovky (OT)°

Přístupnost 15+

Nemyslete si o mě prosím, že jsem nějaká sektařka. Mám jen podivnou náladu psát tyhle věci a tohle dílko se mi obzvlášť líbí. Opět depresivní, takže proto 15+. Nevím proč, ale měla jsem u toho puštěnou písničku Angels (Morandi). Ta písnička se mi ani nelíbí. Nechápu to. Navíc její text se naprosto neshoduje s tímhle. Dokonce i myšlenka té písnička a tohoto je naprosto odlišná.Blázen

27. ledna 2009 v 18:13 | Lajheril |  °Jednorázovky (OT)°

Přístupnost 15 +

NE HP!!! Dnes mám divnou náladu a vzniklo z toho tohle. Asi by to nikdo nepochopil, tak tady je vysvětlení:
Je to o bláznovi, který utekl z psychiatrické léčebny. Vraždil děti, je úplně pomatený. Tohle je kousek období po tom, co se z tama dostal.
No... říkám, je to hodně zmatené a depresivní. Taky hodně přitažené za vlasy.


4. kapitola- Retard jménem Rebecca

24. ledna 2009 v 22:37 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Vidíte to?!? Zase jsem tu s novou kapitolou. Nebudu zastírat, že za ni vděčím Moničce a Arušce. To ony jsou osoby, co mě popoháněj a díky nim jsem v poslední době tak aktivní. Proto je jim tato kapča věnovaná.

Lidi, pokud čekáte v téhle povídce něco normálního, nedočkáte se. Už i název vypovídá o tom, že se v ní hlavní hrdinka chová vážně jako magor. Je to o malinko kratší, než jste u mě zvyklí ( přesněji o 50 slov =D), ale já to chtěla prostě ukončit tady. Zase se v ní nic neděje, myslela jsem, že to půjde rychleji, ale trochu jsem se zasekla u otevírání dveří (viz. níže) =D

No nic, očekávám komentíky...=)

Vaše Laj


3. kapitola- Chovej se slušně

23. ledna 2009 v 17:58 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Opět to neberte jako můj návrat. I když, to vy jste tak vzali už u předchozí kapči, co? Doufám, že budete komentovat, protože ani nevím, jestli tohle někdo čte. Proti této kapitole v minulé Reb přímo sršela vtipem. Tohle je taková nezajímavá slátanina, bez akce a bez ničeho. I když povídky tohoto typu jsou takové většinou celé. Moc jsem to po sobě nekontrolovala, předem sorry za chyby.

Lajheril

P.S.: Nepište si o to, jakou chcete kapitolu dřív, jestli k NG, nebo tomuhle, protože NG je dočasně přesunuta na druhou kolej (zapomněla jsem, jak by se měl vyvíjet děj =D. Ale třeba na to jednoho krásného dne přijdu =D... to je tak, když si to člověk nezapisuje).


2. kapitola- Nepovedený pokec

18. ledna 2009 v 12:45 | Lajheril |  Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Je tu nová kapča k P(N)GD! Né, abyste to brali jako můj návrat, to ne! Jen jsem měla chuť tuhle kapču dopsat, tak jsem sedla a psala. Takže asi tak=D
Pokud tady ještě někdo chodí, tak si ji užijte.

Vaše Lajheril


Ary?... ARY!

17. ledna 2009 v 22:10 | Lajheril |  Aktuality a jiné kravinky
Ano, Areneis opět píše, to víme všichni. Ale nějak jsme si přehodily role a ona si vzala můj layout! Oh! =D Nechápala jsem. Ale i tak jí děkuju, je to pro mě pocta.

A ať ti jde psaní, zlato! =)

Tady je reklamka: Hidden-world

Green

17. ledna 2009 v 18:13 | Lajheril |  Layouts
Nene, není tu zádná povídka, ale snad vás potěší i tohle. New layout! Není nijak převratný, ale po tak dlouhé pauze jsem s ním docela spokojená, i když je strašně jednoduchý a jemný. Zase mi připadá nedodělaný =(.

Obrázek stažen z deviantARTu.

Odkaz ZDE

A opět platí, že kdyby se vám líbil a budete si ho chtít nahrát na vlastní blog ( o čemž silně pochybuji =D ) pozorně čtěte pravidla pro layouty.
Laj

P.S.: MOŽNÁ TADY JEŠTĚ NĚCO DNESKA PŘIBUDE! =P =D