Prosinec 2008

Twilight, Swimer a oznámko

3. prosince 2008 v 19:46 | Lajheril
Tak mám dva nové úžasné zážitky.

Tak za prvé, byla jsem v kině na TWILIGHT, tedy Stmívání. Určitě to všichni znáte. Knihu jsem nečetla a to asi proto, že mi to přišlo jako konkurence HP. Já vím, blbý =D. No ale tak mě to uchvátilo, že až našetřím penízky, koupím si i knížku. Je to naprosto dokonalý film, i když jsou na něj špatné recenze. Ale vážně se mi to moc líbilo, celou druhou polovinu jsem probrečela a to nejsem žádná máčka, co jí rozbulí sebemenší doják. Hned bych na to šla ještě jednou, nebo dvakrát... ( třikrát? =D ) No, stejně myslím, že jste ten film všichni viděli a kdo ne, tento můj hňás ho nezajímá.

Teď je další důležitá akce dnešního dne a toooooooooooo... chvilka napětí- čajka se Swimerem a jedním starým kamarádem. Všichni jsme se takto sešli po dvou letech a bylo to fakt fajn. Je to zvláštní, že za tu dobu jsme na sebe nezapomněli a dokázali se nějak zkontaktovat ( prosím, to já to všechno domluvila! =D)

No nic, ani nevím, proč to sem dávám. A ještě ke Stmívání, není vyloučené, že by se tu objevily ff na toto téma, ale nejdříve musím přečíst všechny knížky, že ano.

K mým povídkám: Absolutně teď nemám čas, jsou plavecký zívody, furt nějaké otravné blbosti do školy... vracím se pozdě, vstávám brzo a o víkendu jsem fuč. Nevím, jak to zvládnu, ale snad tento víkend přibyde new kapča a to k P(N)GD (dle přání Monči). Dál se uvidí, podle komentů =)

Lajheril