Září 2008

1. kapitola- Bradavický expres I / II

28. září 2008 v 14:35 | Lajheril |  HP- nová generace
První kapitola k HP-NG. Samozřejmě vyžaduju komentáře! Navazuje na konec sedmičky ( o 19 let později). Další informace máte v rozcestníku. Je to prvn část, rozhodla jsem se psát kapitoly dlouhé. Proto budou méně často přidávané. Druhá část by měla být co nejdříve. Snažila jsem se to psát na kvalitu, ale nevím nevím. Každopádně mě se to líbí =D. A teď....Nenávidím, když někdo čte špatně jména z HP a o to hůř, když jsou z mých povídek. Narazíte tu na jméno Mark, to doufám, že nemusím říkat jak se čte. Dál Misha- to je Miša ne Míííííša. A kámen úrazu jméno Stevie. To čtěte / stýví/.
Promiňte, nechci z vás dělat debily, ale... chápejte, pro jistotu.
Vaše Lajheril
PROSÍM, KOMENTÁŘE!!!! =)=)=)=)=)=)=)=)

Info o nové povídce

27. září 2008 v 22:49 | Lajheril |  HP- nová generace
Ano, aktivita Lajheril by měla v příštích dnech, týdnech, měsících rapidně stoupnout, jelikož rozepisuju novou povídku. Není z doby Harryho, ale jeho dětí. Toto téma mě nesmírně lákalo už od přečtení HP7 a já jsem prostě nemohla odolat.
Mělo by to být ( aspoň se o to budu snažit) psáno ve stylu Rowlingové. Snad se vám to zalíbí stejně, jako Vlkodlačí mládě, nebo snad víc.
Přidávání kapitol nebudu oc hrotit, nic vám neslibuju. Tentokrát píšu na kvalitu, ne kvantitu. A prozradím vám, že by měla mít povídka více pokračování( chápejte jako 1. ročník, 2.,3.... jako u Harryho), nejen jedno. Nevím kolik přesně, podle toho, jak mě to bude bavit.
Jinak, bylo už info zařazeno do rozcestníku kapitolovek, ale je i pod perexem. Art jsem dělala sama, ale narychlo, nevěděla jsem jaký obrázek... prostě nic. I název povídky je... řekněme, že ne příliš atraktivní, ale myslím, že o to ani nejde. Navíc, stejně jako u VM jsem cítila, že je to ten pravý. Stejně je hlavní to psaní.
Ale už dost mích nudných keců, které stejně nikdo nečte. Poslední věc, která vás snad zajímá jem, kdy přibyde 1. kapitola.Odpověď je prostá. Co nejdříve. Mám zatím 300 slov ( nic moc =D ), ale pořád to čtu dokola a vylepšuju co se dá. Ať je aspoň ta 1. kapča dobrá, když nic jiného =D
Tak a už si přečtěte to info, narychlo splácané dohromady.
Vaše Lajheril

Jamesův oblíbený kanál: Jetix!

19. září 2008 v 18:34 | Lajheril |  °Drabbles (HP)°
=). Jojo, Fall ( promiň, navykla jsem ti tak říkat, je to krátké =D ) mi zadala slůvka. Bylo to vážně těžké. S tak omezeným počtem slov mi budeš muset odpustit, protože to, co jsem napsala se vymyká normálnímu myšlění a čtením tohoto článku nabudete dojmu, že jsem fakt pošuk. Jedninou omluvou je fakt, že kdybych na to měla neomezený počet slov, bylo by to vážně jiné.

Tohle je debilita, blbost, prostě vše v jednom. Navíc jsem ani nesplnila limit 100 slov. Musíte přežít 843 znaků ( včetně mezer) tohoto blábolu.

Je moc ironické přátně pěkné počtení? =D

Zadání: Fallen Angel
Slova: pět živlů, nahlédnutí do budoucnosti, Voldemord, hrdost, Lily Evansová
Délka: 143

Laj


Pro svůj sen

19. září 2008 v 18:14 | Lajheril |  °Drabbles (HP)°
Moniška, blázínek, mi zadala pět (jo, PĚT!) témat na drabbles. Nějak jsem to splácala a postupně je sem všechny vložím. Tahle drabble je upe o ho*nu, je to spíš takový citový blábol. Původně bylo v tomto článku těch všech 5, ale pak jsem to předělala, takže se nedivte komentářům, které zhodnocují, která z těch pěti je nejlepší atd…

Zadání: MoncaKovinka
Slova: rámeček, vzpomínka, zaslechnout, lítost, konec
Délka: 100 slov

Vaše Laj

Láska Ginny Weasleyové

13. září 2008 v 20:49 | Lajheril |  °Drabbles (HP)°
Tohle drabble se mi líbí. Nevím, co bych ještě víc dodala…

Zadání: Kaka
Slova: Harry, Ginny, polibek, boj, smrt
Délka: 126 slov

Lajheril

Nové

11. září 2008 v 20:32 | Lajheril |  Oznámení
Jojo, konečně nový design a s ním rovnou i rozcestník. Arty mi udělala Enny, které moc děkuju a design jsem si propůjčila od Ciri. Mám je v odkazech.

Oboum moc děkuju.

Ještě nějaké ty aktualizace zbývají, ale ty už dnes nezvládnu. Měla bych začít novou povídku, zřejmě už zítra. Tak se těšte...!

Už nevím, co dál psát. Jen možná to, že s VM jsem změnila nádherný layout od Areneis, který najdete zde.

Tak pořádně okomentujte, jak se vám to líbí!

Lajheril

---Rozcestník---

11. září 2008 v 19:38 | Lajheril |  >STORIES<
Doufám, že tahle část mého blogu je hlavní důvod, proč tu chodíte. Psaní mě opravdu baví, i když myslím, že nejsem nijak extra dobrá. Blog už mám opravdu dlouho, takže spousta dílek je vážně starých, něktéré jsou už dost špatné, ale jsou součástí mě. Takže tu jsou... a pořád budou.

Omlouvám se za možnou způsobenou újmu na zdraví, naučenou demenci a chyby v povídkách.
odděl


Na mém blogu se objevují povídky s HP tématikou. Většina míst, postav, tvorů a já nevím čeho všeho dalšího patří J.K. Rowlingové a samozřejmě si na ně nedělám VŮBEC žádné vlastnické právo a nepropůjčila jsem si je za účelem zisku, nýbrž zábavy. Nemám za své povídky žádný finanční zisk ( kdo by mi za ně taky něco dal, že?:D). Pak si ale dělám nárok na postavy, co jsem ve svých HP povídkách stvořila.
odděl


Tato sekce zatím není v konečné fázi, jsou tu jen glosy a jednodílové věcičky. Kadopádně na vše, co jsem v těchto povídkách vymyslela, si dělám nárok a vyslovně si nepřeji, abyste kradli postavy, jejich charaktery apod.Songfic 2- When you´re gone

11. září 2008 v 18:51 | Lajheril |  °Songfics (HP)°
Je tu další songfic. Zadala mi ji Stesii, takže je opět od Avril.Zvláštní je, že já ji neposlouchám, ale songfic mám od ní už druhé.
Je na písničku When you´re gone( text je tentokrát česky) a dokonce mi Stesii i zadala slova, která se tam mají vyskytovat- krevní sraženina, kosa,děsivá propast, ideál.
Zajímavé slůvka, co? No, mě se ten výtvor celkem líbí, ale měla jsem s těmi slovy problém a i děj se k písni moc nehodí, ale co! Nic už. Jinak mi to nešlo, ale mám z ní dobrý pocit originality. Doufám, že i vám se bude líbit a zanecháte komentář.
Mimochodem i já jsem Stesiince zadala písničku( od Nightwish) a čekám, jak to ona splní. Kdyžtak se k ní na to koukněte. Taky to bude mít těžké.
Mno nic, mám nějaké dlouhé ÚVODNÍKY. Jinak, text písně je oranžově a kurzívou, můj text normálně.
OMEZENÍ: 12+ , VYSKYTUJÍ SE DEPRESIVNĚJŠÍ SCÉNY
Laj

Songfic1- Get over it

11. září 2008 v 18:47 | Lajheril |  °Songfics (HP)°
Songfic č.1 od Avril Lavigne na písničku Get over it. Vytvořeno pro Stesiinku :-*, protože Avril miluje. Kurzívou a berevně píseň, ostatní můj text. MUSELA JSEM TO TU DÁVAT ZNOVU, KVŮLI AKTUALIZACÍM NA WEBU ( TÝKÁ SE I DRUHÉ SONGFIC)
Lajheril

Jak blízko jsou mokré vlasy od mastných... a zvláště u Srabuse!

2. září 2008 v 20:49 | Lajheril |  °Drabbles (HP)°
Je to zase nějaké oživení- drabble. Nikdo mi ho nezadal, prostě jsem to napsala jen tak, ale kdybyste mi dali téma, byla bych ráda.

Zadání: já
Slova: žádná
Délka: 108 slov

Laj