Srpen 2008

Co a jak dál?

31. srpna 2008 v 16:16 | Lajheril |  Oznámení
Tak... s koncem Vlkodlačího mláděte jsem se rozhodla udělat i nějaké změny na blogu. Doufám, že vás zajímá, jestli budu psát dál, nebo vlastně co a jak. Tak tady je pár odpovědí, na vaše otázky.


Epilog + rozloučení

31. srpna 2008 v 15:57 | Lajheril |  HP a vlkodlačí mládě
Tak... komu se 99. kapitola zdála dobrá a jako konec mu stačila, tohle může přejet jen tak očima. Pro mě je hodně důležité spíš to rozloučení.
P.S.- Koho zajímá, co teď budu dělat dál, jestli budu psát, nebo ne... všechno najdete v příštím článku.
Lajheril

99. kapitola

31. srpna 2008 v 14:20 | Lajheril |  HP a vlkodlačí mládě
Nemohla jsem se rozhodnout, kdy by mělo VM skončit. Jestli stou kapitolou, nebo devadesátoudevátou. Vyhrála 99ítka, ale s tím, že bude ještě epilog. Takže tady máte poslední kapitolu HP a VM. Krátký epilog bude přidán následovně potom, co ho napíšu. Což bude určitě ještě dnes.
Lajheril

98. kapitola

12. srpna 2008 v 17:39 | Lajheril |  HP a vlkodlačí mládě
Moc ráda bych ji nějak pojmenovala, ale nemám správné slova, která by kapitolku vyjadřovala. Asi se nikomu nebude líbit, protže je tam hodně mrtvých a každý má rád někoho jiného, takže se prakticky nikomu nebude líbit- hodně zmateně řečeno. Ale když jste překousli Sam, dáte i tohle. Snad. Je to takové mírněji drastičtější, takže opravdu jen pro silnější povahy a nejlépe od těch 12ti let. Stejně, jestli to někdo takhle malušenký četl až sem, kvůli varování nepřestane. Nebudu prozrazovat kdo je mrtvý, ale jednou je to pro mě hodně smutné.
Snad okomentujete.
Vaše mírněji drastická Lajheril ( nesuďte mě moc přísně. K té kapči to prostě patří.)
P.S.- Je dlouhá. Tak si toho važte. Má 1470 slov, namísto obvyklých 900, ale nelíbí se mi tak moc jako minulé. Snad kvantita alespoň jednou nahradí kousek kvality.
Věnováno Swimerovi, kterému prý křivdím a neodepisuju na komentáře =D. A Moncikovince, za dva maily denně =D.

97. kapitola- Souboj tří hadů

11. srpna 2008 v 18:47 | Lajheril |  HP a vlkodlačí mládě
Konečně se dozvíte co jste vlastně celou dobu chtěli vědět. Tohle je opět HODNĚ ( i na mě moc hodně) krátká kapitola, ale další už jsem rozepsala. Sice není dokončená, ale už teď má kolem devítiset slov. Bude záležet jen na vašich komentářích, kdy se objeví i tady. Pište svoje názory, prosím! Jinak tato kapitola se mi líbí mnohem míň, než minulá, ale dá se. Jsem hrdá na to, jak jsem to pěkně vymyslela ( ano Moni, tvůj nápad jsem nepoužila. Chtěla jsem to takto. Ale tvůj byl super). Taky asi všichni cápete proč název té kapči, že ano?
Příjemné čtení, Lajheril

96. kapitola

9. srpna 2008 v 19:08 | Lajheril |  HP a vlkodlačí mládě
Už budou jen maximálně čtyři kapitoly do konce... jak smutné, že ano? Každopádně tato kapča... ta je kratší, ale přesto se mi hodně líbí. Podle mě je psaná takovým...jiným stylem, než jste ode mě zvyklí. Hlavně její první půlka. Obvykle kapitoly píšu rychle, slova ze mě srší proudem. U téhle ne. Vždycky jsem se Musela pořádně rozmyslet, než jsem něco napsala a přemýšlela jsem nad tím. Možná proto se mi líbí =D. Tak snad bude i vám. Mimochodem, chtěla bych ji dokončit ještě tento víkend.
Yours Lajheril

Meadow

4. srpna 2008 v 16:58 | Lajheril |  Layouts
Snažím se přetrpět "nelayoutovací" období layoutem. Opět dopadl stejně děsivě jako ten minulý. Je širší, laděný do růžovo-bílo-zelené a je taký...jemný. Myslím, že někomu se možná může líbit, ale mě jaksi... nedostal. Tu a tam nesedí, přectavovala jsem si ho jinak... prostě je takový podle mě nedoladěný.
Ale stejně tu je. Horší než to minulé to být nemůže. Obr je stažen odtud.
Radši to ani nekomentujte, raději budu za koment k minulé kapči VM.
A opět platí, že kdyby se vám líbil a budete si ho chtít nahrát na vlastní blog ( o čemž silně pochybuji =D ) pozorně čtěte pravidla pro layouty.
Laj

95. kapitola

4. srpna 2008 v 13:01 | Lajheril |  HP a vlkodlačí mládě
Vím, že jsem hrozná. Něco slíbím, ale nikdy to nesplním a zase tu aspoň měsíc nebyla kapča a to mi vrcholí povídka. Většinou píšu, když jsem zadepkovaná a teď jsem v pohodě, takže mi to jde hůř. Snažím se tvořit aspoň layouty, ale ani to mi nejde. Ten minulý je děsný. Tahle kapča je to jediné, co jsem za celou dovolenou splodila, tak doufám, že se vám bude líbit. Dokonce je na mě i celkem dlouhá ( nečekejte ale zázraky). Prostě 1004 slov.
Nebudu říkat, kdy bude nová, ale modlím se za nějakou múzu, aby byla co nejdřív.
Pp, Lajheril