Kapitolové povídky

5. dubna 2008 v 22:14 | Lajheril |  °Kapitolovky (HP)°

DOKONČENÉ:
Název: HP a vlkodlačí mládě
Autor: Lajheril
Zkratky: HP a VM, HPVM, VM, mládě...
Info: Povídka navazuje na 4. ročník Harryho studia v Bradavicích. Jak se bude vyvíjet osud brýlatého hrdiny? Bude on tím vlkodlačím mládětem, nebo se objeví někdo nový? A porazí Voldemorta, nebo nakonec světu začne vládnout temnota a zlo? To a ještě více se dočtete tady.
Doba: Harryho Pottera- 5. ročník
Postavy: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Albus Brumbál, AUTP- Samantha, atd...
Upozornění: Moje prvotina! Výslovně nedoporučuji číst!!!
Kapitol: 99 + Epilog
Stav: Dokončená


Název: Bradavická Popelka
Autor: Lajheril
Zkratky: BP, Popelka
Info: Romantická povídka o Lily Evansové, třídní šedé myšce a její touze okouzlit Siriuse Blacka. Je přesvědčená, že Sirius je ten nejdokonalejší chlapec na světě a do nikoho jiného se snad už do konce života nemůže zamilovat. Její přesvědčení se otřese v základech po jednom jediném večeru stráveném jako Popelka. Co zapříčinilo tu změnu? Dívčí počteníčko, kde nechybí pořádný Bradavický ples a také šťastný happy end.
Doba: Poberti (ročník? Neznám =D)
Postavy: Lily Evansová, James Potter, Sirius Potter, Remus Lupin, Severus Snape, AUTP- Jessica Sachsová
Upozornění: Naprostá změna charakterů postav a některých fakt z originálu. Berte s rezervou… velká romantika, částmi možná MS
Poznámka autora: Asi za 10 dní jsem napsala prvních 7 kapitol. V tu dobu mě popadla šíleně romantická nálada, koukala jsem na samou romantiku, a tak se z toho vyvinulo tohle. Berte s nadhledem, byla to momentální mimóza. Předpokládám, že vy to mělo mít kolem 12-13 kapitol.
Stav: Dokončená

NEDOKONČENÉ:Název: Postrach (nejen) Godrikova Dolu
Autor: Lajheril
Zkratky: P(N)GD, (N), Postrach...
Info: Co když jedna střeštěná mudlovská dívka uvidí kouzlit dva čaroděje? Co jí napadne a co udělá? Navíc, když je to někdo jako Rebecca, poťouchlá puberťačka, co chce všemu přijít na kloub?
Doba: Pobertové (6. ročník)
Postavy: AUTP- Rebecca Jacobová, James Potter, Sirius Black, Remus Lupin, Lily Evansová, Albus Brumbál a další...
Upozornění: Pro mě je to oddychová povídka, psaná nespisovně a řekněme, že je tak trochu ulítlá. Naprosto se vymyká mému obvyklému stylu psaní.
Stav: Rozepsaná
Název: Pro lásku…
Autor: Lajheril
Zkratky: PL
Info: Povídka popisuje dobu, kdy se Gellert Grindelwald -pro dnešní kouzelníky znám jako zlý černokněžník- dostal do Godrikova Dolu za tetičkou Batyldou. V téže vesnici bydleli i Brumbálovi, tedy už jen Albus, sestra Ariana a o prázdninách i podivný milovník koz Aberforth. Jak se budou vyvíjet osudy těchto dvou chlapců, kteří byť mají stejné předpoklady stát se ministrem kouzlem, liší se tak, jak to jen u dvou osmnáctiletých čarodějů je možné?
Pro lásku… co všechno je schopen člověk udělat, kam až zajít, aby byl svou druhou polovičkou milován?
Doba: Brumbálovo mládí po matčině smrti, počítám tak jeho 18. rok života.
Postavy: Gellert Grindelwald, Albus Brumbál, Batylda Bagshotová, Aberfoth Brumbál atd.
Upozornění: + 15! Jedná se o žánr preslash (příběh, ve kterém se schyluje k slashi (muž X muž), ale skončí dříve, než na sebe slash vezme svou pravou podobu). Možná trošku slashe tam bude, ale rozhodně nečekejte postelové scény! Bude to mírné!
Poznámka autora: Povídka je založena na tom, co se o Brumbálovi dozvíte ze sedmého dílu HP. Že byl zamilován (či držel velký citový vztah)k Gellertovi je také dosvědčené. Rowlingová to řekla při jednom srazu fanoušků, či co to bylo. Je to jediný pár, který zatím přežívám, protože je reálný a postavy jsou OC (originální charakter). Nikdy jsem slash nečetla, maximálně nějakou jednu jednorázovku, takže nic nečekejte. Je to jen takový pokus.
Stav: Rozepsaná
Název: Znovu rozkvést
Autor: Lajheril
Zkratky: ZR
Info: Ginny Weasleyové se splnila noční můra. Jakkoliv si přála, aby Voldemort neexistoval, nikdy by Harryho život nevyměnila jen, aby Ten- jehož- jméno- nesmíme- vyslovit zemřel. To jen on, její celoživotní láska, byl tak dobrý a šlechetný, aby se obětoval za ni, své přátele a celé kouzelnické obyvatelstvo. Ale i přesto, že věděla, jakou měla jeho smrt cenu, se nedokázala s jeho ztrátou vyrovnat. Ale teď, čtyři měsíce po Harryho smrti, kdy zařínal nový školní rok, už nastal čas žít.
Doba: Nedlouho po smrti Harryho Pottera
Postavy: Ginny Weasleyová s celou jejich famílií, Hermiona, Delacourovi a kupa AUTP
Upozornění: Ignoruji některá fakta z HP7 (jako např. smrt kupy lidí, nebo to, že slavný Harry Potter přežil). Je pozměněn i věk Gabriely Delacourové, která by normálně měla být ve věku 12 let (zde má 17 roků =D).
Stav: Rozepsaná

POZASTAVENÉ:


Název: HP- nová generace
Autor: Lajheril
Zkratky: HP- NG, NG, generace...
Info: Harry Potter je už otcem, má tři děti a dvě z nich- James a Albus studují, stejně jako on a jeho manželka před devatenácti lety, v Bradavicích. Budou čelit stejným problémům, jako jejich rodiče, nebo to budou mít lehčí? Exi
stuje vůbec ještě nějaké zlo, které by mohlo ohrozit kouzelnický svět? Pojďte se přesvědčit, že příběh ještě neskončil a je o čem psát!
Doba: O devatenáct let později
Postavy: Harry, Albus, James, Lily a Ginny Potterovi, Ron, Rose, Hermiona a další Weasleyovi, AUTP- Stevie Mayerová, AUTP- Mark Wilson, Hagrid a další...
Upozornění: SPOILER! Informace, která vám zkazí zápletku originálního díla, které jste ještě nečetli nebo neviděli. Bez znalosti HP a relikvie smrti bych se do čtení raději nepouštěla.
Stav: Pozastavená na delší dobu.


 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Poutník z Rivie | 26. dubna 2008 v 23:37 | Reagovat

Vstoupit do vašeho světa je pro mě ctí, Paní Lajheril. Poutník, Rivijský vlk vchází na vaše bradavické pozemky. Dvě strany, tváře, den a noc....

2 Denika | E-mail | Web | 30. července 2009 v 12:30 | Reagovat

Niekedy si musim prejsť tvojimi kapitolovkami:) a dobre si ich precitat:)

3 Carnea | Web | 2. dubna 2010 v 20:38 | Reagovat

máš toho tady opravdu hodně :D nechceš se podívaat k nám na blog? teprve začínáme

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.